Kartonowy tablet z przesłaniem

Zabierz swoje dziecko w zabawną i pouczającą podróż ze świata wirtualnego w świat realny!

Kiedy zobaczysz, że Twój maluch zaczyna przewijać kartki książek przesuwając palcem jak po ekranie telefonu lub tabletu, sprezentuj mu książeczkę-tablet o współczesnym jaskiniowcu zamkniętym w izolowanym wirtualnym świecie multimedialnych gier.

TEK. Nowoczesny jaskiniowiec.

Choć nowinki techniczne wciąż kojarzą nam się raczej z postępem i nobilitacją, tu – dość przewrotnie – chłopiec o imieniu Tek przedstawiony jest jako jaskiniowiec. Hmm, daje do myślenia, prawda?

Ta zabawna historyjka o chłopcu, który uroki prawdziwego życia zaczyna dostrzegać dopiero wówczas, gdy jego urządzenie się wyłącza, ubrana jest w intrygującą formę książeczki do złudzenia przypominającej tablet znanej marki (zgadnijcie jakiej? 😉 ).

Wspólna lektura skłoni malucha do czynności zarezerwowanych dla elektroniki (logowowanie), by potem – śledząc już emocjonującą historię Teka – mógł obserwować równocześnie charakterystyczne dla elektroniki detale, jak wskaźnik naładowania baterii czy łączności z siecią. Wypieki zapewne pojawią się, gdy ‘sprzęt’ zacznie wskazywać status disconected, ale wtedy właśnie rozpocznie się prawdziwa zabawa…

Ciii, ani słowa więcej, przeczytajcie sami! 🙂

 

Kasia, mama Janka, Kaliny i Basi

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *