Ogłoszenie laureatów konkursu

Nasz Wiosenny konkurs plastyczny dobiegł końca. Przypomnijmy, że czekaliśmy na Wasze prace plastyczne przedstawiające misia, niedźwiedzia, niedźwiadka wykonanego dowolną techniką.

No i przyznamy, że działo się… Rysowaliście, wyklejaliście, robiliście kolaże, maskotki, wycinaliście misie z kartonu, doklejaliście im klockowe nosy, niektórzy nawet poświęcili własne misie i robili odciski ich twarzy 🙂 Mnogość technik, niebywała kreatywność. Naprawdę gratulujemy pomysłowości i zaangażowania w realizację prac konkursowych. Dostaliśmy mnóstwo zgłoszeń. Obrady Jury Konkursowego pod kierownictwem Przewodniczącej – Gabrieli Cichowskiej – były bardzo długie i burzliwe. Przedstawiamy wyciąg z protokołu posiedzenia Jury Wiosennego Konkursu Plastycznego.

“Nasi mali Plastycy bardzo chętnie przystąpili do wykonania zadania konkursowego – przygotowanie Misia dowolną techniką. Świadczą o tym liczne prace, które wpłynęły na konkurs. Po długiej i burzliwej naradzie wyłonionych zostało 2 laureatów i dwie nagrody pocieszenia”

Jak podsumowuje Przewodnicząca Jury, Gabriela Cichowska, nagrodzone zostały prace, które wyróżniały się pomysłowością i jasną kompozycją plastyczną.

Przypomnijmy, że decyzją Przewodniczącej zostały przyznane dwie nagrody główne i są to sygnowane przez Gabrielę Cichowską grafiki. Oczywiście o tematyce misiowej. Oto i one:

Zwycięskie prace prezentujemy poniżej.

Dziękujemy za udział, a Zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy! Kto wie, może wśród nich jest przyszły ilustrator/ilustratorka książek dla dzieci? 😀

A oto zwycięskie prace:

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *