Zostań wielkanocnym królikiem

Wielkanoc tuż, tuż… Co prawda w tym roku nie będzie to zwykła Wielkanoc, tylko raczej Wielkanoc w cieniu koronawirusa, być może mniej radosna albo nawet nieco smutna.

Dlatego postanowiliśmy dać Wam trochę radości i pomóc spojrzeć na świat przez różowe (albo niebieskie, albo żółte…) okulary. W końcu czasu mamy aż nadto, bo zostajemy w domu. A do tego, jeśli znudziły Wam się już pisanki z masy solnej, kolorowanie kurczaków i zające ze skarpetek, proponujemy coś zupełnie nowego i świeżego. Coś, co odmieni, przynajmniej na chwilę monotonną rzeczywistość covidową. Coś, co przygotowała, jak zwykle ze smakiem, nasza wspaniała ilustratorka książek “Urodziny misia” oraz “Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba”, specjalizująca się w niedźwiedziach i niedźwiadkach, która czasem też specjalizuje się w królikach i której nikomu nie trzeba chyba przedstawiać. Proszę Państwa – oto wielkanocne okulary do patrzenia na kornawirusowy świat na różowo – prosto od Gabrieli Cichowskiej.

Zostań wielkanocnym królikiem razem z Kinderkulką.

Zapraszamy do pobierania schematu i własnoręcznego przygotowania tego wspaniałego gadżetu. Załączamy instrukcję zdjęciową.

Życzymy przyjemnej zabawy. Może uda Wam się stworzyć całą króliczą rodzinę?

Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *