Premiera książki “Urodziny misia”

27 lutego 2020 roku będzie miała miejsce premiera książki Wydawnictwa Kinderkulka „Urodziny Misia”. Książka skierowana do dzieci w przedziale wiekowym od 12 miesiąca życia do trzech lat.

Kształtowanie pozytywnych wzorców od początku

Urodziny Misia” to nie tylko książka, wspierająca rozwój mowy, ale od początku kształtująca pozytywne wzorce estetyczne. Kto powiedział, że dziecko nie potrzebuje bodźców na najwyższym poziomie? Niezwykłe ilustracje wywołają uśmiech i rozbudzą wrażliwość dziecka. To prawdziwa sztuka dla najmłodszych wykonana techniką akrylu na płótnie.

Zaproszenie na urodziny Misia – bądź z nami w Fikołkach w Pruszkowie

Podczas śniadania prasowego, panelu dyskusyjnego i interaktywnej wystawy ilustracji z książki „Urodziny Misia”, zabierzemy Was do środka książki. W programie mnóstwo atrakcji jak tańczenie, śpiewanie, skakanie, klaskanie. Masa aktywności dostarczy maluchowi niezapomnianych wrażeń. Wplecione w tekst wyrazy dźwiękonaśladowcze zachęcą do ich powtarzania i wypowiadania pierwszych słów. Spotykamy się w Sali Zabaw Fikołki w Pruszkowie.

Jak trafić na urodziny Misia?

Aby przenieść się wprost na jego przyjęcie, wystarczy tylko otworzyć książkę. Dzięki tej historii urodzinowe emocje oczekiwania, radości i zaskoczenia można odtwarzać codziennie, a Miś na długi czas zostanie przyjacielem i kompanem zabaw dziecka. Nasze urodziny dostarczą wiele radości małym i „większym dzieciom”. Będzie okazja nakarmić misia tortem, pomóc w rozpakowywaniu prezentu i … Musisz przyjść i sam się przekonać, co Miś przygotował dla Ciebie!

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Kinderkulka.

Współorganizatorem Sala Zabaw Fikołki Pruszków. Prowadząca spotkanie to Anna Chomiak, autorka bloga NieidealnaAnna.com

Partnerami wydarzenia są:

Ule miodule
Marcepan i kafka – Pracownia Tortów Artystycznych Pruszków
Pączki i precle
Yuppi.com.pl
Kawepale – Palarnia Kawy Piaseczno
Glycine Candle

 Więcej informacji o książce “Urodziny misia

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *