Promocja!

Urodziny misia

29,00 

Zaproszenie na urodziny Misia

W programie mnóstwo atrakcji jak tańczenie, śpiewanie, skakanie, klaskanie. Masa aktywności dostarczy maluchowi niezapomnianych wrażeń. Wplecione w tekst wyrazy dźwiękonaśladowcze zachęcą do ich powtarzania i wypowiadania pierwszych słów. 

Niezwykłe ilustracje wywołają uśmiech i rozbudzą wrażliwość dziecka. To prawdziwa sztuka dla najmłodszych wykonana techniką akrylu na płótnie.

Jak trafić na urodziny Misia?

Aby przenieść się wprost na jego przyjęcie, wystarczy tylko otworzyć książkę. Dzięki tej historii urodzinowe emocje oczekiwania, radości i zaskoczenia można odtwarzać codziennie, a Miś na długi czas zostanie przyjacielem i kompanem zabaw dziecka.

PREMIERA LUTY 2020

Brak w magazynie

Opis

“Prostota i wdzięk tej książeczki oczarują każdego, kto potrafi docenić rzeczy tworzone z sercem. Z przyjemnością skorzystałam z misiowego zaproszenia – będziemy wpadać do niego jeszcze wiele razy”
Katarzyna Tusk-Cudna

Ilustratorka

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, a obecnie pedagog w ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. W swojej twórczości nawiązuje do tradycji polskiej szkoły ilustracji książkowej spod znaku mistrza Józefa Wilkonia, nacechowanej dążeniem do niewolnej od deformacji, poetyckiej syntezy i kultywowania sztuki indywidualnej, bezpośredniej i ciepłej, niezależnie od podejmowanego tematu.

gabriela_cichowska_kinderkulka

Dodatkowe informacje

Autor

Dorota Migda

Ilustrator

Gabriela Cichowska

Kategoria wiekowa

1-3

Liczba stron

32

Format

17,5 cm x 21 cm

Oprawa

twarda, całokartonowa

ISBN

978-83-955866-0-6

Data premiery

luty 2020

Wydanie

pierwsze, Warszawa 2020

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Urodziny misia”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *