Wiosenny konkurs plastyczny

Trochę już siedzimy w tych domach. Akcja #zostanwdomu jest dość skuteczna. Ale kto powiedział, że musi być nudno?
Mamy dla Was trochę emocji. Ale wciąż bez wychodzenia z domu. Bo właśnie w tym momencie ruszamy z konkursem. A jak konkurs to nagrody! I to nie byle jakie. Ale po kolei.

Ogłaszamy wiosenny konkurs plastyczny. Tematyka oczywiście do przewidzenia. Miś, niedźwiedź, niedźwiadek. Może być urodzinowy. 

Technika dowolna. Możecie rysować, malować, dziergać, wycinać, rozcierać, kruszyć, wyszywać, wyklejać, drapać, wydzierać, odciskać, budować,  drukować, wysypywać, odbijać, kleić, lepić, składać, szyć, konstruować, stemplować, modelować, tkać… Frotaż, kolaż, grataż… Wszystko dozwolone. Czy o czymś nie wspomnieliśmy?

Nagrodą jest sygnowana przez naszą ilustratorkę, Gabrielę Cichowską, oprawiona grafika, pochodząca z książki “Urodziny misia”. Uroczy miś chętnie zamieszka w Waszym dziecięcym pokoju.

Na zdjęcia Waszych prac czekamy do poniedziałku (30 marca 2020 r.), do końca dnia pod adresem redakcja@kinderkulka.pl
Komisja pod czujnym okiem ilustratorki wybierze szczęśliwego zwycięzcę. 😀

Szykujcie miejsce na ścianach!
A my czekamy na zgłoszenia. Powodzenia!

A dla tych, którzy jeszcze nie widzieli naszej najnowszej premiery kilka zdjęć z wnętrza książki.

Urodziny Misia” to nie tylko książka, wspierająca rozwój mowy, ale od początku kształtująca pozytywne wzorce estetyczne. Niezwykłe ilustracje wywołają uśmiech i rozbudzą wrażliwość dziecka. To prawdziwa sztuka dla najmłodszych wykonana techniką akrylu na płótnie.

Więcej informacji o książce “Urodziny misia

Zachęcamy również do pobrania materiałów związanych z książką: kolorowanki z misiowymi urodzinami oraz labirynty – doprowadź misia do tortu.

kolorowanki_urodziny_misia_kinderkulka

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *