Zorganizuj warsztaty z ilustratorką

Bardzo nam miło poinformować, że istnieje możliwość zorganizowania warsztatów z ilustratorką Gabrielą Cichowską, autorką książek “Urodziny misia” i “Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba“.

Życiową pasją Gabrieli Cichowskiej urodzonej w 1984 r. w Rzeszowie jest twórczość plastyczna. Artystka uprawia rysunek, malarstwo i grafikę, a wiele z jej plastycznych kompozycji powstaje na potrzeby książek, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, a obecnie pedagog w ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, mimo młodego wieku otrzymała już kilkanaście nagród i wyróżnień w kraju i za granicą. W swojej twórczości nawiązuje do tradycji polskiej szkoły ilustracji książkowej spod znaku mistrza Józefa Wilkonia, nacechowanej dążeniem do niewolnej od deformacji, poetyckiej syntezy i kultywowania sztuki indywidualnej, bezpośredniej i ciepłej, niezależnie od podejmowanego tematu. Młody adresat traktowany jest przez Gabrielę jak uważny, obdarzony wyobraźnią, wrażliwy i inteligentny partner.

WARSZTATY ŁĄCZĄ SWĄ FORMĄ SPOTKANIE AUTORSKIE, KREATYWNY WARSZTAT ORAZ SENSORYCZNE i LITERACKIE DOZNANIA. PROGRAM WARSZTATÓW DOSTOSOWANY DO WIEKU UCZESTNIKÓW.

Plan warsztatów został opracowany w ten sposób, aby dzieci w różnym wieku miały szansę pracować na poziomie swojego aktualnego rozwoju, a jednocześnie – mogły zobaczyć niezwykłe efekty pracy swych dziecięcych rąk.

Oferujemy wysoką jakość warsztatowych doznań. Spotkanie z prawdziwą sztuką. Kreatywne działanie w inspirującej atmosferze.

Do wyboru cztery kreatywne warsztaty dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Pobierz ulotkę i zobacz program poszczególnych warsztatów. Wybierz ten, który interesuje Twoją placówkę. Warsztaty mogą być prowadzone zarówno stacjonarnie, jak i podczas spotkania online.

Pobierz ulotkę BROSZURA WARSZTATY – GABRIELA CICHOWSKA (2)

Wyślij do nas zapytanie o konkretny termin (wyślij mail na adres: redakcja@kinderkulka.pl). Skontaktujemy się z Tobą po sprawdzeniu kalendarza najbliższych spotkań.


 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *