Promocja!

O misiu, który szukał przyjaciela

19,00 

To nie powinno się było zdarzyć, bo żaden miś nie powinien być sam. A jednak…  Na ławce siedział Miś. Sam. Zupełnie sam. Nie ma chyba nic smutniejszego, niż widok samotnego misia. Każdy miś – mały, duży, a nawet średni – potrzebuje przyjaciela. A najlepszym przyjacielem misia jest… „Wiem, wiem, nie podpowiadaj” – powiedział  Miś. „Wiadomo, misie i dzieci zawsze trzymają się razem” – stwierdził zadowolony i wyruszył na poszukiwanie przyjaciela.

O Misiu, który szukał przyjaciela to historia o przyjaźni, poznawaniu siebie i wytrwałości w dążeniu do celu. O tym, że każdy – mały, duży, a nawet średni – może osiągnąć to, czego bardzo pragnie. Czy Miś znalazł przyjaciela? „Nie podpowiadaj” – powiedział Miś. „Niech przeczytają sami.”

 

Na stanie (może być zamówiony)

Opis

Autor

Danuta Parlak  – autorka książek dla dzieci, słuchowisk radiowych (realizacje w Teatrze Polskiego Radia) oraz sztuk teatralnych. Opublikowała: Kapelusz Pani Wrony, Krokodyl, Pan Mruczek i Mysia Rodzina (nominacja w konkursie Empiku na Najlepszą Książkę Dziecięcą „Przecinek i Kropka” 2009), O Mikołaju, który zgubił prezenty, Żyrafa i Mrówka, Zwariowana kałuża, Tajemnicze notesy Tywonki. Za książkę Obcy w lesie otrzymała wyróżnienie w konkursie na Książkę Roku IBBY 2015.

Ilustrator

Joanna Bartosik – ilustratorka książek dla dzieci, doktorantka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. autorka serii Raz, dwa, trzy – widzimy, słyszymy, mówimy wyróżnionej w konkursie Instytut Książki TRZY/MAM/KSIĄŻKI oraz nagrodzonej w IX Konkursie Literatury Dziecięcej im. Haliny Skrobiszewskiej. Zilustrowała m.in. O Mikołaju, który zgubił prezenty, Bajki La Fontaine’a, Co widzi Nana?, Co robi Fifi?, Gdzie jest Koko?

 

Patroni medialni

o_misiu_ktory_szukal_przyjaciela_kinderkulka_patroni_medialni

 

Dodatkowe informacje

Autor

Danuta Parlak

Ilustrator

Joanna Bartosik

Kategoria wiekowa

3+

Liczba stron

56

Format

21,5 x 21,5 cm

Oprawa

twarda

ISBN

978-83-945873-6-9

Data premiery

grudzień 2017

Wydanie

pierwsze, Warszawa 2017